زناشویی سالم، خانواده سالم - دور سوم
زناشویی سالم، خانواده سالم - دور سوم

 سومین دوره  «زناشویی سالم، خانواده سالم»، پس از استقبال خوب علاقمندان به شرح زیر برگزار می‌شود:

این دوره آفلاین می‌باشد و از یکم تا سوم بهمن دسترسی به آن باز است، متقاضیان تا تاریخ سوم بهمن می توانند ثبت نام نمایند.

به اطلاع ثبت نام كنندگان مي رساند، اين دوره بصورت آفلاين برگزار مي شود و فايل ضبط شده وبينارهاي گذشته مي باشد.

این دوره آفلاین در مورد چی هست؟

پدران و مادران ما در همان اولین سال‌های زندگی به ما یاد می‌دهند چطور نیازمان به خوردن و نوشیدن را به درستی پاسخ بدهیم. بزرگتر می‌شویم و از آنها و از معلمان‌مان، از جامعه و اطراف‌مان یاد می‌گیریم که بقیه نیازهایمان را چطور به شکلی مسئولانه و بدون اینکه آسیبی ببینیم یا آسیبی بزنیم برطرف کنیم. نیازمان به امنیت؛ نیازمان به احترام، نیازمان به دانستن، نیازمان به روابط اجتماعی و... اما درباره نحوه پاسخ‌مان به یک نیاز اصلی هیچ کس حرفی نمی‌زند: نیاز جنسی.
پرسش‌های زیادی از همان کودکی درباره‌اش داریم که کسی پاسخ نمی‌دهد. درباره‌اش نمی‌توانیم راحت حرف بزنیم. با چه کسی اصلا می‌توانیم حرف بزنیم؟ چه کسی خودش می‌داند که به ما یاد بدهد؟ و ما از کوچه و خیابان و دوستان نادان و دشمنان دانا، تلاش می‌کنیم پاسخی بیابیم برای پرسش‌ها و نیازهایمان، اما نتیجه چیست؟
ذهن‌هایی پر از خطا و خلا. جامعه‌ای پر از آسیب. و تداوم زنجیره نادانی و شرم بی منطق که نسل به نسل ادامه می‌یابد. جالب است که اغلب‌مان هم فکر می‌کنیم درباره روابط جنسي، همه چیز را میدانیم!
کارگاه حاضر، قرار است نگرش شما را نسبت به روابط جنسی تغییر دهد تا بتوانیم آن زنجیره نادانی را پاره کنیم.

 

قراره چی یاد بگیریم؟

 1. میل جنسی چه جایگاهی در زندگی ما دارد؟
 2. پاسخ درست به نیاز جنسی چه اصولی دارد؟
 3. چطور می توانیم زندگی جنسی پرشور و پر لذتی داشته باشیم؟
 4. روابط جنسي چه خطراتی دارد و چطور می شود با آنها مقابله کرد؟
 5. مراحل سه گانه یک رابطه جنسی خوب چیست؟
 6. تفاوت های زنان و مردان در واکنش های جنسی چیست؟
 7. اصول و قواعد هرکدام از مراحل سه گانه یک رابطه خوب کدام است؟

 

این کلاس به چه افرادی توصیه میشه؟

اول: زوج های جوان
دوم: افرادی که در روابط جنسی با همسرشان دچار مشکل اند
سوم: هرکسی که به رابطه بهتر فکر می کند!
 

چرا باید این کلاس رو شرکت کنیم؟

بعد از گذراندن این دوره، نگاهتان به مقوله روابط جنسي تغییر میکند؛ یاد می‌گیرید که چطور میتوانید یک همسر (شریک جنسی) خوب باشید و اگر چالشی در این مسیر برایتان ایجاد شد، چطور با آن برخورد کنید.

 

زمان برگزاری و طول دوره:

این دوره چهارساعته، وبینار ضبط شده دوره قبل می‌باشد همچنین شرکت کنندگان امکان طرح سؤالات خود بصورت آفلاین را دارند،دسترسی به این دوره از روز دوشنبه اول بهمن ماه باز می شود و شرکت کنندگان به مدت سه روز (تا چهارشنبه سوم بهمن ماه) می‌توانند محتوای جلسات را مشاهده نمایند و سؤالات خود را بصورت آفلاین مطرح نمایند.

 

سوالات متداول:

 

 • دوره آفلاین چیست؟ دوره آفلاین دوره‌ای است که در آن جلسات کلاس بصورت محتوای الکترونیکی ساخته شده و بر روی سیستم ال ام اس قرار می گیرد و شرکت کنندگان می توانند با دریافت نام کاربری و پسورد بدون نیاز به نصب نرم افزار، وارد سیستم ال ام اس شوند و جلسات آموزش را مشاهده نمایند، سیستم ال ام اس مانند یک دانشگاه مجازی می باشد و شرکت کنندگان در هردوره امکان استفاده از قابلیت‌های بالایی را دارند مانند سؤال از استاد، گفتگو با سایر شرکت کنندگان در دوره، تالار گفتگو و ..... .شرکت در دوره‌های آفلاین مانند شرکت در دوره‌های حضوری در دانشگاه‌ها و یا آموزشگاه‌ها می‌باشد با این تفاوت که از منزل یا هر جایی که کامپیوتر، موبایل و اینترنت در اختیار داشته باشید می‌توانید در دوره شرکت نمایید. 

 • آیا برای شرکت در دوره باید تجهیزات خاصی داشته باشم؟ به جز کامپیوتر، موبایل یا تبلت که قادر به پخش صدا باشد و اینترنت با سرعت معمولی چیز دیگری نیاز ندارید.
 • اگر در ساعت برگزاری دوره نتوانم حاضر باشم، آیا بعدا میتوانم فایل آن را ببینم؟ این دوره بصورت آفلاین می‌باشد و در طول مدت دوره در هر زمان از شبانه روز کاربران می‌توانند به وارد سیستم شده و محتوای جلسات را مشاهده و س<الات خود را مطرح نمایند.
 • آیا می‌توانم صدای کلاس را ضبط کنم؟ خیر. حق ضبط صدا و تصویر کلاسها برای استاد و آکادمی محفوظ است و شما اخلاقاً و قانوناً تعهد می‌دهید که به هیچ نحوی اقدام به ضبط کلاس نکنید. چنانچه محرض شود شرکت کننده‌ای به این امر اقدام کرده است، از ثبت نام در سایر دوره های آکادمی چهل محروم خواهد شد.
 • برای پرسش آیا لازم هست که میکروفن و دوربین داشته باشیم؟ خیر. به علت آفلاین بودن دوره، سؤالات بصورت متن توسط شرکت کنندگان در سیستم ثبت می‌شود تا استاد به آن‌ها پاسخ دهند.
 • اگر کلاس به حد نصاب نرسید چه می‌شود؟ کلاس به صورت آفلاین می‌باشد و با هر تعداد شرکت کننده برگزار می‌شود.

 

* پیشنهاد می‌شود  قوانین سایت را پیش از ثبت نام مطالعه بفرمایید.

دسته
روان‌شناسی به مباحث رفتار و فرایندهای روانی می‌پردازد که منظور از رفتار کلیه حرکات، اعمال و رفتار قابل مشاهده مستقیم و غیرمستقیم و منظور از فرایندهای روانی مباحثی همانند احساس، ادراک، تفکر، هوش، شخصیت، هیجان و انگیزیش، حافظه و غیره است. روانشناسی انواع مختلف دارد که عبارتند از: 1- روان شناسی رشد و كودك 2- روان شناسی شخصیت 3- روان شناسی اجتماعی. 4- روان شناسی بالینی. 5- روان شناسی مرضی 6- روان شناسی كودكان استثنایی 7- روان شناسی تربیتی. «آکادمی چهل»، در این بخش، به ارائه آموزش‌های مجازی و یا مشاوره‌های آنلاین روانشناسی می‌پردازد.
استاد دوره: محمدرضا رجبی شکیب

سوابق تحصیلی:

 • پزشک عمومی، کارشناس ارشد روان‌شناسی بالینی

سوابق آموزشی:

 • پانزده سال سایقه روزنامه‌نگاری، مدیریت و آموزش ژورنالیسم
 • انتشار مقالات متعدد علمی در مطبوعات

مدارک اخذ شده:

 • گواهی درمانگری جنسی، زوج درمانی و درمان اختلالات اضطرابی از موسسه آموزشی مدت زیر نظر دکتر محمدعلی بشارت
 • گواهی بین المللی درمانگری جنسی از موسسه آویژه زیر نظر دکتر سیدعلی آذین
 • گواهی درمانگری بوئنی و مداخله خیانت از دکتر باقر ثنایی

تآلیفات:

 • کتاب قرمز (راهنمای سلامتی جنسی برای دختران) زیر چاپ 

سوابق کاری: 

 • 7 سال فعالیت بالینی در کلینیک‌های سلامت خانواده دانشگاه شاهد، راه نو، آوای باران، آرامش
موسسه همکار: مؤسسه فرهنگی هنری چهل

مؤسسه چند منظوره فرهنگی هنری چهل در سال 1393 با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را با هدف گسترش عدالت آموزشی و توسعه فرهنگی کشور آغاز نموده است. آکادمی چهل از جمله پروژه‌های این مؤسسه برای نیل به اهداف فرهنگی خود است. 

این کلاس در حال برگزاری است.
مشخصات
کلاس های تصادفی

آمادگی بارداری

تاریخ آغاز: ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
۱۵۰,۰۰۰ تومان