آشنایی با نرم افزار دستیار تحقیق Evernote
آشنایی با نرم افزار دستیار تحقیق Evernote

اين وبينار درمورد چيست؟

ما امروزه مشکلی برای به دست آوردن اطلاعات و داده های گوناگون نداریم، بلکه چالش اصلی، نحوه طبقه بندی، ذخیره سازی و بازیابی حجم زیاد اطلاعات دیجیتالی است که در اختیار داریم. 
قطعا روشهای سنتی نگهداری از اطلاعات دیجیتال باعث اتلاف وقت و انرژی بسیار زیادی شده و در نهایت نیز نتیجه مطلوب و با کیفیتی از تحقیقات ما حاصل نمی شود. 
همانطور که نرم افزارهای معروفی برای نگهداری و تحلیل داده های کمی وجود دارد، نرم افزارها و ابزارهای بسیار متنوعی هم برای نگهداری و تحلیل انواع داده های کیفی بوجود آمده اند که متاسفانه در کشور ما عموما ناشناخته مانده اند.
Evernote نرم افزاری است عمومی برای ثبت و طبقه بندی انواع داده ها که امروزه دانشجویان، محققان، روزنامه نگاران، هنرمندان، کارآفرینان و حتی افراد عادی زیادی را برای ثبت اطلاعات و خاطرات شخصی به خود جذب کرده است. 
کار کردن با این نرم افزار باعث می شود در انجام پروژه های تحقیقاتی یا مطالعاتی، دچار سردرگمی و بی نظمی نشویم. همچنین به ما کمک می کند که از تمام انواع اطلاعاتی که به دست می آوریم به بهترین، سریع ترین و کامل ترین وجهی در تحقیقات خود استفاده کنیم. 
گذراندن کلاس آشنایی با نرم افزار Evernote را به همه دانشجویان، محققان و حتی افراد عادی که با اطلاعات گوناگون سرو کار دارند توصیه می کنیم.

 قراره چي يادبگيريم؟

•    آشنایی با نحوه ایجاد و دسته بندی دفترچه یادداشت ها Notebooks
•    آشنایی با نحوه ایجاد انواع مختلف یادداشت اعم از متنی، صوتی، تصویری و ...  Notes
•    آشنایی با نحوه برچسب زنی یادداشت ها Tags
•    آشنایی با نحوه جستجو در یادداشت ها و برچسب ها
•    آشنایی با نحوه ذخیره سازی اطلاعات از وب سایت ها
 

اين وبينار به چه افرادي توصيه مي شود؟

  •  دانشجویان
  •  محققان
  • روزنامه نگاران، کارآفرینان
  •  افراد عادی

اهداف دوره:

  • توانایی ثبت و دسته بندی هر نوع داده دیجیتال اعم از مطالب وبسایت ها، داده های متنی، داده های تصویری، داده های صوتی و ...
  • توانایی بازیابی و استفاده از داده هایی که قبلا ثبت و نگهداری کرده ایم به بهترین و سریع ترین وجه ممکن.
  • دسترسی داشتن به اطلاعات ذخیره شده، توسط همه دستگاه هایمان اعم از لپ تاپ، تبلت و گوشی همراه.
دسته
علم اقتصاد (در انگلیسی Economics)، شاخه‌ای از علوم اجتماعی است که به تحلیل تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات می‌پردازد. کانون توجه دانش اقتصاد بر این است که عوامل اقتصادی چگونه رفتار و تعامل می‌کنند و اقتصادهای مختلف چگونه کار می‌کنند. در این راستا، یک تقسیم‌بندی اولیه کتابهای پایه‌ای اقتصاد، اقتصاد خرد در برابر اقتصاد کلان است. اقتصاد خرد، رفتار عوامل پایه‌ای اقتصاد، شامل عوامل فردی مانند خانوارها و شرکتها یا خریداران و فروشندگان را بررسی می‌کند. در مقابل اقتصاد کلان، کلیت اقتصاد و عوامل مؤثر بر آن شامل بیکاری، تورم، رشد اقتصادی و سیاست پولی و مالی را تحلیل می‌کند.
استاد دوره: اروند ملا

کارشناس مهندسی صنایع - دانشگاه صنعتی اصفهان
کارشناس ارشد مطالعات آمریکا - دانشگاه تهران
 

موسسه همکار: مؤسسه فرهنگی هنری چهل

مؤسسه چند منظوره فرهنگی هنری چهل در سال 1393 با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را با هدف گسترش عدالت آموزشی و توسعه فرهنگی کشور آغاز نموده است. آکادمی چهل از جمله پروژه‌های این مؤسسه برای نیل به اهداف فرهنگی خود است. 

این کلاس در حال برگزاری است.
مشخصات
کلاس های تصادفی

آشنایی با بورس

تاریخ آغاز: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
۳۳,۰۰۰ تومان

آتی سکه پیشرفته

تاریخ آغاز: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
۸۰,۰۰۰ تومان