آتی‏‌سکه ویژه
آتی‏‌سکه ویژه

این دوره استثنائی برای آن دسته از علاقمندانی است که عزم خود را برای آموزش آتی‌سکه بطور کامل جزم کرده و با ثبت نام هم‌زمان دوره‌های آتی‌سکه مقدماتی و آتی‌سکه پیشرفته از امتیازات ویژه آن برخوردار خواهند شد که شامل این موارد است:

  1. دریافت سی هزار تومان تخفیف
  2. دریافت مدرک کارگزاری بانک سامان به صورت رایگان

 

تاریخ برگزاری

آتی‌سکه ویژه شامل دو جلسه مقدماتی و پیشرفته است که پنجشنبه صبح‌ها ساعت 10 تا 12 از تاریخ 96/7/13 به مدت چهارهفته برگزار می‌شود.

 

دسته
علم اقتصاد (در انگلیسی Economics)، شاخه‌ای از علوم اجتماعی است که به تحلیل تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات می‌پردازد. کانون توجه دانش اقتصاد بر این است که عوامل اقتصادی چگونه رفتار و تعامل می‌کنند و اقتصادهای مختلف چگونه کار می‌کنند. در این راستا، یک تقسیم‌بندی اولیه کتابهای پایه‌ای اقتصاد، اقتصاد خرد در برابر اقتصاد کلان است. اقتصاد خرد، رفتار عوامل پایه‌ای اقتصاد، شامل عوامل فردی مانند خانوارها و شرکتها یا خریداران و فروشندگان را بررسی می‌کند. در مقابل اقتصاد کلان، کلیت اقتصاد و عوامل مؤثر بر آن شامل بیکاری، تورم، رشد اقتصادی و سیاست پولی و مالی را تحلیل می‌کند.
استاد دوره: نیما کرامت
  • کارشناسی مدیریت مالی از دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی
  • کارشناسی ارشد مدیریت مالی (گرایش مهندسی مالی)
  • سه سال سابقه‌ی تدریس آتی  سکه در کارگزاری بانک سامان (تهران و شهرستان‌ها) .
     
موسسه همکار: کارگزاری بانک سامان

کارگزاری بانک سامانشرکت کارگزاری بانک سامان (سهامی خاص) به عنوان یکی از با سابقه‏‌ترین شرکت‏‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار ایران، فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش سهام از سال 72 آغاز نموده است. در طی این سال‌ها، با تمام فراز و نشیب‌‏های موجود، کارگزاری بانک سامان به لطف خداوند و پشتیبانی یکی از موفق‏‌ترین برندهای بانکی کشور و با تکیه بر تجربه مدیران و اعتماد مشتریان خود توانسته است همواره در مسیر رشد و پیشتازی در عرصه‌های نوین، گام‌‏های موثری بردارد.

اکنون واحد توسعه کارگزاری سامان، در همکاری با «آکادمی چهل» اقدام به راه اندازی آموزش مجازی پرداخته تا از رهگذر گستراندن دانش و تجربه خود در بازارهای مالی کشور و حمایت از علاقمندان این بازار، گامی کوچک اما مهم را در راه شکوفایی اقتصاد میهن عزیزمان بردارد.

این کلاس در حال برگزاری است.
مشخصات
کلاس های تصادفی

آتی سکه پیشرفته

تاریخ آغاز: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
۸۰,۰۰۰ تومان