آتی سکه پیشرفته
آتی سکه پیشرفته

کلاس "آتی سکه پیشرفته" چی هست؟

در دوره‌‍‍‌ی پیشرفته آتی سکه، قصد ما آموزش کامل عوامل تاثیرگذار بر این بازار است. سعی کرده‌ایم موارد و نکات کاربردی و حرفه‌ای را به طور کامل انتقال دهیم لذا بعد از تمام شدن این دوره، شما به فردی حرفه‌ای که قادر است با استفاده از تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکالِ مختص این بازار به یک  معامله‌گر مستقل و حرفه‌ای تبدیل شوید.

 

اگر مایل به گذراندن هر دو کلاس آتی‌سکه مقدماتی و پیشرفته باشید، توصیه می‌شود در کلاس آتی‌سکه ویژه ثبت نام کرده تا از مزایای این دوره بهره‌مند شوید.

 

قراره چی یاد بگیریم؟

 1. کاربرد تحلیل بنیادی(ارزشگذاری سررسیدها) در قراردادهای آتی سکه
 2. تحلیل رویدادهای اقتصادی موثر بر قیمت جهانی طلا(انس طلا) و شاخص دلار(dx)
 3. تحلیل عوامل تاثیرگذار بر قیمت دلار داخلی
 4. آموزش استراتژی‌های معاملاتی سودآور بنیادی در شرایط خاص بازار
 5. نحوه استفاده از فرصت آربیتراژ (سود قطعی و بدون ریسک)
 6. آموزش استراتژی تکنیکالی مختص آتی سکه
 7. یادگیری هج کردن یا لاک کردن موقعیت‌های باز و استفاده از  قانون تخفیف بین سررسیدها برای کاهش ریسک شناسایی روانشناسی بازار

 

این کلاس به چه افرادی توصیه میشه؟

افرادی که پس از گذراندن کلاس «آتی‌سکه مقدماتی» آشنایی مقدماتی با این  بازار پیدا کردند و اکنون به دنبال کسب مهارت‌های لازم برای ورود عملی به این بازار پر منفعت هستند، این کلاس توصیه می‌شود.

 

آخرش چی می‌شه؟

پس از پایان دوره از دانشجو انتظار می‌رود که به صورت کاملا تخصصی بتواند:

 • روند قیمتی را شناسایی کرده و وارد موقعیت شود.
 • بازار جهانی طلا و عوامل تاثیرگذار داخلی رو کاملا بشناسد.
 • از تحلیل تکنیکال مختص آتی سکه بهره بگیرد.

 

مدرک پایان دوره

مدرک این دوره توسط کارگزاری بانک سامان اعطا می‌شود که می‌تواند در رزومه کاری شما و حضور در بازار کار تاثیر چشم‌گیری داشته باشد.

اگر در کلاس « آتی سکه ویژه » ثبت نام کرده باشید، علاوه بر تخفیف سی هزار تومانی مدرک به صورت رایگان به آدرس شما ارسال خواهد شد. و الا مدرک پایان دوره  «آتی سکه پیشرفته» با پرداخت مبلغ دوازده هزار تومان قابل ارائه است. 

توجه کنید که حضور در کلاس‌های وبینار و مشارکت فعالانه در آنها از ضروریات اعطای مدرک است.

دسته
علم اقتصاد (در انگلیسی Economics)، شاخه‌ای از علوم اجتماعی است که به تحلیل تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات می‌پردازد. کانون توجه دانش اقتصاد بر این است که عوامل اقتصادی چگونه رفتار و تعامل می‌کنند و اقتصادهای مختلف چگونه کار می‌کنند. در این راستا، یک تقسیم‌بندی اولیه کتابهای پایه‌ای اقتصاد، اقتصاد خرد در برابر اقتصاد کلان است. اقتصاد خرد، رفتار عوامل پایه‌ای اقتصاد، شامل عوامل فردی مانند خانوارها و شرکتها یا خریداران و فروشندگان را بررسی می‌کند. در مقابل اقتصاد کلان، کلیت اقتصاد و عوامل مؤثر بر آن شامل بیکاری، تورم، رشد اقتصادی و سیاست پولی و مالی را تحلیل می‌کند.
استاد دوره: نیما کرامت
 • کارشناسی مدیریت مالی از دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی
 • کارشناسی ارشد مدیریت مالی (گرایش مهندسی مالی)
 • سه سال سابقه‌ی تدریس آتی  سکه در کارگزاری بانک سامان (تهران و شهرستان‌ها) .
   
موسسه همکار: کارگزاری بانک سامان

کارگزاری بانک سامانشرکت کارگزاری بانک سامان (سهامی خاص) به عنوان یکی از با سابقه‏‌ترین شرکت‏‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار ایران، فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش سهام از سال 72 آغاز نموده است. در طی این سال‌ها، با تمام فراز و نشیب‌‏های موجود، کارگزاری بانک سامان به لطف خداوند و پشتیبانی یکی از موفق‏‌ترین برندهای بانکی کشور و با تکیه بر تجربه مدیران و اعتماد مشتریان خود توانسته است همواره در مسیر رشد و پیشتازی در عرصه‌های نوین، گام‌‏های موثری بردارد.

اکنون واحد توسعه کارگزاری سامان، در همکاری با «آکادمی چهل» اقدام به راه اندازی آموزش مجازی پرداخته تا از رهگذر گستراندن دانش و تجربه خود در بازارهای مالی کشور و حمایت از علاقمندان این بازار، گامی کوچک اما مهم را در راه شکوفایی اقتصاد میهن عزیزمان بردارد.

این کلاس در حال برگزاری است.
مشخصات
کلاس های تصادفی

آشنایی با بورس

تاریخ آغاز: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
۳۳,۰۰۰ تومان